Диспенсери для холодних напоїв лінійки BRAS Maestrale Jolly — простий у використанні та універсальний професійний настільний апарат, призначений для рівномірного охолодження всіх типів негазованих напоїв — як-от соки, холодний чай і ароматизовані напої — за допомогою заглибного насоса з магнітним приводом. Компоненти швидко розбираються для легкого та ретельного очищення, що оптимізує час, ефективність і прибутковість.
Легко встановлюйте оптимальну температуру залежно від продукту в резервуарі, щоб забезпечити незмінно чудові результати.
Рівномірне охолодження напоїв на всьому об'ємі ємності.
- Тип встановлення: настільний
- Під'єднання: електрика
- Об'єм: 1 місткість 8 л.
- Температурний режим: +4…+10 °С
- Гумовий кран простий у використанні, безпечний і легко чиститься, забезпечуючи зручність і гігієну
- Рівень шуму: не перевищує 70 dB(A)
- Хладагент: R290
- Герметичний компресор, обладнаний захисним кожухом
- Механічний контроль температури (внутрішній)
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/ударостійкий пластик
- Матеріал ємності: ударостійкий і прозорий полімер (тритан BPA-Free)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bras |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 905 ₴



