Соковижималка для цитрусових професійна притискного типу
- Пуск соковижималки відбувається шляхом натискання важеля
- Корпус: алюміній "сатин"
- Знімна чаша діаметром 165 мм, фільтр, вижимний конус і бризкозахисні бортики з нержавіючої сталі
- Швидкість: 980 об/хв.
- Вологозахищена кнопка включення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 8.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 179 ₴


