- Виготовлена з неіржавкої сталі AISI 304.
- Пальники зі сплаву алюмінію й латуні з розсікачем полум'я з чавуну з фарбуванням емаллю з гарячою сушаркою, що вмикаються краном, обладнаним клапаном, і герметично закріплені на столі зі сталі AISI 304
- Система безпеки з термопарою
- 6 конфорок потужністю 3 х 3.5 + 3 х 6 кВт
- Діаметр конфорок: 3 х 90 і 3 х 120 мм
- Теплова потужність: 28.5 кВт
- Витрата газу: G30 бутан/G31 пропан — 2.23 кг/год, G20 метан — 3,02 м.куб/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bertos |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид конфорки | чавунна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 290 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, підприємства громадського харчування, Професійна кухня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 611 ₴

