Спіральний двошвидкісний тістоміс для замісу дріжджового тіста
- Підьомний місильний механізм
- Знімна дежа
- Запобіжний мікровимикач на кришці діжі
- Об'єм діжі: 22 літри
- Кількість тіста за один заміс: 17 кг
- Продуктивність: 68 кг/год
- Корпус виконаний з металу, покритого стійкою до механічних впливів фарбою
- Матеріал діжі, кришки, спіралі і тестоделительного стрижня: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм дежі | 22 л |
| Завантаження тіста | 17 кг |
| Механізм підняття голови | підіймальна траверса |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
| Кількість швидкостей роботи | 2 шт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 кВт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Вага (кг) | 69 |
| Опис місткостей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 757 ₴


