Професійна модель мікрохвильової печі для інтенсивної експлуатації
- Потужність СВЧ: 900 Ватт
- Діаметр скляної тарілки, що обертається 270 мм.
- Об'єм: 23 л
- Кількість рівнів потужності: 6
- Ручний таймер до 30 хвилин
- Функція розморожування
- Управління: електронне за допомогою поворотних ручок
- Внутрішні розміри камери: Ш 315 x Г 290 x В 200 мм
- Потужність: 1,4 кВт
- Корпус та робоча камера виготовлені з нержавіючої сталі.
- Внутрішнє освітлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 483 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 281 мм |
| Вага | 12.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 914 ₴

