Мінімальний розмір, максимальна продуктивність!
Спеціально для соусів, супів і емульсій
- Форма ручки спеціально розроблена для зручного захоплення і полегшення роботи.
- Швидкість міксера: від 2000 до 12500 об/хв
- Для ідеальної гігієни ніж і штанга розбираються. Ексклюзивне обладнання запатентовано компанією Robot-Coupe.
- Нержавіюча сталь, з якої виготовлені трубка, насадка і ніж забезпечує особливу довговічність.
- Знімний диск-збивача з нержавіючої сталі для приготування мусів і повітряних соусів, гарячих і холодних.
- Ніж з литої нержавіючої сталі, що забезпечує ідеальну гігієну призначений для приготування супів-пюре, соусів.
- Місткість каструлі спеціально для маленьких порцій
- Трубка довжиною 240 мм

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сфера использования | HoReCa |
| Особливості | Регулювання швидкості ножа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна споживана потужність | 0.29 кВт |
| Максимальна швидкість обертання | 12500 об/мин |
| Вид обладнання | Міксер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 535 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Основні | |
| Швидкість | варіатор швидкості |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 787 ₴

