За допомогою професійної фритюрниці можна кілька годин поспіль готувати різні страви у фритюрі: картопля фрі, котлети по-київськи, продукти в клярі, пампушки і багато іншого.
- Об'єм ванни: 6+6 літрів
- Об'єм олії: 4+4 літри
- Корпус: харчова нержавіюча сталь
- Ручки кошика і кришки: термопластик
- Максимальна температура: 50-190°C
- Знімна панель управління (зручно для очищення)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 276 ₴

