Моделі MS спеціально розроблені для приготування піци діаметром 32 см
- місткість піци: 8 шт х d 32 см
- передня панель виготовлена з нержавіючої сталі;
- корпус виконаний з пофарбованої сталі;
- панель управління - механічна;
- жароміцне скло дверцят камери випічки;
- внутрішня підсвітка камери випічки;
- стандартне підключення 380 В, 220 В (за запитом);
- особливо міцні сталеві Тени;
- поверхня для випічки виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот)
- розміри камери 660х660х140 мм
- максимальна температура 455 ºC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 455 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 975 мм |
| Ширина | 924 мм |
| Висота | 745 мм |
| Вага | 122 кг |
| Внутренняя длина | 660 |
| Внутрішня ширина | 660 |
| Внутрішня висота | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 602 ₴

