Стіл-саладетта
- Неіржавка сталь
- Відкритий верх для гастроємкостей GN
- Автовідтайка
- Регульовані ніжки
Технічні дані
| Кількість і тип дверей | 3 паспашні глухі двері |
| Кількість і тип полиць | 3 двостулкові білі полиці |
| ShelfColor | Білий |
| Розміри полиць | GN1/1 |
| Температурний діапазон | От 2 до 10 °C |
| Кліматичний клас | 4 |
| Вага брутто/нетто | 120 / 110 кг |
| Загальний/корисливий об'єм | 400 / 368 л |
| Ніжки/ опори | 4 регульовані ніжки |
| зовнішнє оздоблення | SS304 |
| внутрішнє оздоблення | SS304 |
| Тип контролера | Електронний |
| Тип охолодження | Динамічний |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Хладагент | R600a |
| Кількість холодоагенту | 110 л |
| Рівень шуму | 42 дб(А) |
| Вхідна потужність | 235 Вт |
| Напруга/ Частота | 220-240/50 V/Hz |
| Споживана енергія | 3.15 кВт/24ч |
| Термометр | Да |
| Внутрішній розмір (Ш x Г x В) | 1295 x 515 x 500 мм |
| Габаритний розмір (Ш x Г x В) | 1365 x 700 x 877 мм |
| Розмір в упаковці (Ш x Г x В) | 1440 x 770 x 1040 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для салатів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 877 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Динамічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 948 ₴


