Антипригарний лист з нержавіючої сталі UNOX BLACK.20 TG 905 використовується для яєчні, приготування в пануванні виробів з фаршу, рибного філе та овочів, а також для приготування в пароконвектоматах різних страв, випікання хлібобулочних та кондитерських виробів. Має емальоване покриття. Призначений для спільного використання з пароконвектоматами (GN 1/1 і GN 2/1).
Розмір GN 1/1 (530х325х20 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Загальна ширина | 325 мм |
| Загальна висота | 20 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 248 ₴


