- Литий сплав анодованого алюмінію
- Плоска база для легшого очищення
- Безшумний і міцний асинхронний двигун
- Міцне ремінне передавання Полі-В
- Лезо високотемпературного кування
- Кольєння каретки по самозмащуваних втулках
- Нахил ножа в 25°
- Товщина нарізки, мм: 1-13
- Діаметр ножа, мм: 195
- Хід каретки, мм: 162
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність | 0.11 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага (кг) | 11 |
| Габаритні розміри і параметри нарізки | |
| Діаметр ножа | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 344 ₴


