Сокоохолодники COOLEQ — обладнання, призначене для підтримки постійно низької температури в соків, газованих напоїв тощо, а також їх дозованої видавки та перемішування.
- Температурний режим +5/+12 °C
- Лопатева система перемішування
- 2 ємності по 12 л.
- Корпус: неіржавка сталь
- Ємність для соку з харчового пластику
- Хладагент R134A
- Каплезбірник у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 2 |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Мінімальна робоча температура (град.) | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 836 ₴

