Гриль контактний Airhot CGL призначений для смаження різних продуктів. Прогріваючись з двох сторін продукти готуються значно швидше і зберігають максимум корисних властивостей. Модель CGL з збільшеною робочою поверхнею PANINI.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал робочої поверхні: чавун з антипригарним покриттям
- Температурний режим: +50/+300°С
- Знімний піддон для збору крихт і жиру
- Регулятор температури
- Розмір робочої поверхні: верхня 335х218 мм, нижня 356x277 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 062 ₴

