Сокоохолоджувач CAB ZIPPY 3 призначений для охолодження фруктових соків, молочних продуктів, чаю, кави та подальшого їх розливу для подавання клієнту. Прекрасні експлуатаційні характеристики й інноваційна система охолодження дає змогу приладу не втрачати високу продуктивність навіть у найекстремальніших умовах.
- Емкости: 3 х 12 літрів
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь і ударостійкий поликарбонат
- Спеціальний вертикальний механізм обертання лопатей дає змогу мінімізувати утворення піни
- Можливість регулювання температури кожного резервуара окремо
- Покращена циркуляція повітря завдяки інноваційному дизайну
- Низьке споживання електроенергії
- Електромеханічне керування
- Температурний режим +2...+8 °С
- Легка та проста експлуатація й очищення
- Хладагент: R134a
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAB |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Кількість ємностей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Матеріал | нержавіюча сталь / пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 753 ₴

