Посудомийна машина фронтального типу серії BASIC LINE
- Панель керування електромеханічна: стильний інтерфейс із хромованими кнопками.
- Світлодіодні лампи більш помітні, ніж стандартні, щоб краще контролювати машину також здалеку.
- Матеріал корпусу та бака: високоякісна нержавіюча сталь AISI 304
- Нагрівальні елементи виконані з нержавіючої сталі - стійкі до корозії та накипу.
- Вбудовані дозатори миючого та ополіскувального засобу
- Широкі двошарові збалансовані двері
- Розмір кошика: 500х500 мм
- Продуктивність: 540 тарілок/год
- Витрата води за цикл: 2,5 л.
- Час циклу: 120 с
- Максимальна висота тарілки/склянки: 290 мм
- Напруга: 220 В
- Потужність: 3,5 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATA |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Промисловиві посудомийні машини |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3500 Вт |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір касети | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 52 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 376 ₴




