Міксер ручний Fama FM250VVC200 Combi призначений для приготування супів-пюре, майонезу, мусів, картопляного і овочевого пюре, збивання рідкого тіста для млинців, збивання крему і т. д. на підприємствах громадського харчування і торгівлі.
- Варіатор швидкості: 2500-15000 об/хв
- Комплектація: насадка подрібнювач + вінчик
- Довжина насадок: 200 мм
- Ємність, що обслуговується: до 15 л.
- Матеріал насадок: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fama |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сфера использования | Кондитерське міні-виробництво, Кулінарія, Fast-food, HoReCa |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 кВт |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/мин |
| Вид обладнання | Міксер |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Вага (кг) | 1.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 598 ₴





