Класична італійська піч для одночасної випічки 8 піци d 35 см
- 2 камери розміром 720X720X140 мм
- Продуктивність класичної піци в годину: 48 шт (Ø 350 мм) або 18 шт (Ø 500 мм)
- Пекарна камера з алюмінатного металу
- Під з кордиєритової цегли
- Два нагрівальні елементи
- Корпус з нержавіючої стали
- Механічна панель керування
- Висвітлення камери
- Температура нагрівання до 450 °C
- Відображення температури у камері
- Захисний термостат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cuppone |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 450 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 10.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 158 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 443 ₴





