Душ з ручним керуванням і додатковим краном для кріплення до стіни на професійній кухні.
- Розворот спрею-пістолета на 360°
- Має з'єднання для гарячої і холодної води
- Фіксатор для постійної подачі води
- Скорочує витрати води і миючих засобів
- Спіральна пружина захищає від поломки і вигину шланга
- Шланг стійкий до дії гарячої води до 100°С
- Легкий монтаж
- Матеріал крана: нержавіюча сталь
- Матеріал шланга: каучук
- Матеріал кранбуксы, кріплення до стіни, змішувача: хромована латунь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CANCAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу змішувача (червона) | Неіржавка сталь |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Поворотний вилив | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага (кг) | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 458 ₴




