- Корпус виконано з нержавіючої сталі
- Електроклапан для швидкого відкриття планки
- Вакуумний насос з сухим ущільненням
- Автоматичне роз’ єднання
- Для пакування використовують гофровані пакети
- Швидкодія насосу, л/хв: 11
- Довжина зварювальної планки, мм: 310.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orved |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Промисловий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 450 Ватт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага (кг) | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 300 ₴

