Саладета GoodFood GF-PS900GT-H6C - досить функціональне професійне холодильне обладнання, призначене для приготування сендвічів, салатів, складних гарнірів, піци і т.д. Завдяки скляній вітрині-надставці клієнт самостійно може вибирати з асортименту інгредієнтів.
- Стільниця з граніту
- Розмір гранітної поверхні: 900х465 мм
- Корисний об'єм: 240 л
- Кількість дверей: 2
- Місткість гастроємностей в охолоджуваному топінгу: 5xGN 1/6 (гастроємності в комплект поставки не входять)
- Нижнє розташування компресора
- Холодоагент: R290
- Управління: електронне
- Цифровий контролер
- Температурний режим: +2...+8 °С
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для салатів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1075 мм |
| Вага | 102 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 240 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 544 ₴


